Posilovna

Posilovna je vybavena stroji značky TECHNOGYM, které mají výbornou biomechaniku. Cvičení na těchto strojích je velmi efektivní, pohyb je plynulý a odpovídá přesně biomechanice lidského těla.

Posilovna nabízí 29 posilovacích strojů, 12 různých posilovacích lavic, osy a kotouče.
Činková zóna Vás překvapí jednoručními činkami od 1kg do 60kg.

Využít můžete naše osobní trenéry, kteří Vám připraví trénink na míru.

 

Kardio zóna

Kardio zóna je situována ve dvou podlažích, vybavena osmi běžeckými trenažéry, šesti cross trenažéry, třemi cyklo trenažéry, dvěma bruslařskými trenažéry, jedním cyklo trenažerem, trenažerem na ramena s opěrou zad a jedním stepperem.

Fitness Bar

V našem útulném baru Vám namícháme koktejly, nabídneme chlazené i nechlazené či teplé nápoje, iontové nápoje, proteinové a energetické tyčinky, čerstvé ovoce a mnohé další. Na fitness baru si také můžete zakoupit celá balení proteinů či sacharidů za internetové ceny.

Aerobní sály

Ve dvou aerobních sálech najdete pestrou nabídku skupinových lekcí. Můžete si vybrat zdravotní cvičení, jako je pilates, jóga či dynamická a taneční cvičení v podobě dance aerobiku, bodyformingu, kruhového tréninku, zumby a dalších jiných typů.

 

Solária

V našem fitness můžete také využít dvě solária Soltron M45 a Soltron M50.
V nabídce máme též kvalitní solární kosmetiku k zakoupení ve Fitness Baru.

Trenérské kurzy

Nejen pro budoucí trenéry

Naše fitness centrum Vám nabízí možnost zúčastnit se rekvalifikačního kurzu „Trenér fitness“ se zaměřením na kompenzační cvičení. Kurzy probíhají ve spolupráci s partnerskou organizací Yoda institut a jsou akreditované MŠMT. Po úspěšném zakončení kurzu obdrží absolventi osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost „Instruktor fitness“ s celostátní platností.

Kurzy probíhají pod vedením zkušených odborníků (trenéři fitness, fyzioterapeuté, výživoví poradci), kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti a neustále se vzdělávají. Výše zmíněné kompenzační cvičení má své opodstatnění. V dnešní době plné stresu zapomínáme na prevenci obtíží s pohybovým aparátem. I aktivní lidé, kteří rádi sportují, se nevědomky dopouštějí chyb, které mohou být spíše ke škodě, než ku prospěchu. Dlouhodobým prováděním nevhodných cviků „zaděláváme“ našemu tělu na pořádný problém, vedoucí až k degenerativnímu onemocnění kloubů. V našich kurzech naleznete komplexní informace a rady, jak tomu předejít a začít cvičit správně. Velká část přednášek je věnována právě pochopení zdravotních souvislostí při jednotlivých druzích cvičení.

Naše kurzy tedy nejsou vhodné jen pro budoucí fitness trenéry, ale také pro všechny, kteří chtějí pro své zdraví něco udělat a cítit se lépe.
Více informací na www.yoda-institut.cz/…tnes-trener/.