Miroslav Opočenský

Masáže provádím profesionálně více jak 11 let. Z mé nabídky si můžete vybrat z více jak 10 druhů masáží. Mám ke klientovi individuální přístup a dle dohody provádím jak relaxační procedury, tak i  pořádnou hlubokou silnou masáž . Využívám různé techniky masáží k odstranění únavy, bolesti svalů nebo jemné kloubní techniky při zablokování určitých částí těla převážně kolem krční a hrudní páteře.

 

FOTO

masér

KONTAKT

KVALIFIKACE

Masérská škola REFIT

Miroslav Opočenský

CENÍK MASÉRSKÝCH SLUŽEB

KLASICKÁ MASÁŽ  30/60/90 min. 400;750;1100  Kč

Klasická svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ silnější sportovní masáže specificky určené k rychlému odstranění únavy a bolesti svalů. Nejvhodnější po větší fyzické námaze.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ  30/60/90 min.400;750;1100 Kč  

Zklidňující, odpočinková masáž zaměřená na zklidnění celého těla i ducha.

Relaxační masáž je prováděna řadou pomalých a jemných tahů.

 

AROMA MASÁŽ  60/90 min. 800;1100  

Hluboce relaxační masáž za použití velmi kvalitních aroma-éterických  olejů s možností inhalace pro zklidnění celkového stavu těla a harmonie. Masáž je možné doplnit i o jemný peeling celého těla.

 

FOOT MASÁŽ  30;60 min. 400;750

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na

oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům speciálním olejem vede k odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.

 

PRENATÁLNÍ MASÁŽ  30 min. 350

Relaxační masáž zad, bederní části a krční páteře pro těhotné ženy.

Masáž je prováděná v leže na boku a v sedě.

CHIRO MASÁŽ  30/60 min 400;750 Kč

Chiromatická masáž obličejové a vlasové části hlavy spojená s měkkými kloubními technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře.

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ,TERAPIE MEDEM  45 min. 650

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která

pomáhá při stresu a chronických onemocnění , způsobené důsledkem nezdravého životního stylu.
Jedná se o detoxikační proceduru.

 

LÁVOVÉ KAMENY  45/75 min.  450;750

Masáž při které se používá  53 lávových kamenů, které se nahřívají ve vodní lázni. Teplé kameny se  přikládají na tělo a současně probíhá masáž teplým olejem a největšími kameny. Dochází k hloubkovému uvolnění svalové tkáně. Skvělá relaxace a regenerace organismu.

 

ANTICEULITIDOVÁ MASÁŽ 60 min.  750

Speciální masáž se skořicovým zábalem na problémových částech těla. Skořice je látka, která má výrazně stimulující účinek na všechny buňky lidského organizmu. Z mnoha účinku je její účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence ceululidity, vyhlazení, vypnutí kůže a stimulaci metabolismu v organismu.

DORNOVA METODA 30-60 Min  400 – 800

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.

Tento způsob terapie je velice efektivní právě tím, že zabraňuje opětovnému vzniku stejných patologií a pacient pocítí velice rychle úlevu od bolesti.